Digital SIMA Professional Services
CALL +30.210.9010401 EL | EN
x

Αν αποσυνδεθείτε η παραγγελία σας θα διαγραφτεί

Eίστε σίγουροι;

ZyXEL Accessories



  • SFP-SX

    SFP-SX-D Tranceiver, 1000SX (Multi-mode:550m) PDF
    Υπάρχουν 37 διαθέσιμο(α) προίον(τα) προς πώληση θα σας αποσταλόυν τα διαθεσιμά και τα υπόλοιπα θα καταχωρυθούν ως Back Order
  • SFP-LX-10-D

    Small Form-factor Pluggable (SFP) Transceiver, 1000LX (Single-mode, 10km) PDF
    Υπάρχουν 3 διαθέσιμο(α) προίον(τα) προς πώληση θα σας αποσταλόυν τα διαθεσιμά και τα υπόλοιπα θα καταχωρυθούν ως Back Order
  • SFP-10G-SR

    SFP Plus Transceiver, 300m PDF
    Υπάρχουν 0 διαθέσιμο(α) προίον(τα) προς πώληση θα σας αποσταλόυν τα διαθεσιμά και τα υπόλοιπα θα καταχωρυθούν ως Back Order
  • DAC10G-1M

    10G direct attach cable. 1 Meter PDF
    Υπάρχουν 0 διαθέσιμο(α) προίον(τα) προς πώληση θα σας αποσταλόυν τα διαθεσιμά και τα υπόλοιπα θα καταχωρυθούν ως Back Order
  • ANT 1106

    Indoor 6dBi 802.11 b/g/n Omni-Directional High-Gain Antenna PDF
    Υπάρχουν 5 διαθέσιμο(α) προίον(τα) προς πώληση θα σας αποσταλόυν τα διαθεσιμά και τα υπόλοιπα θα καταχωρυθούν ως Back Order
  • Ext 105

    Indoor 5dBi Omnidirectional Desktop Antenna (cable: 1,5m) PDF
    Υπάρχουν 1 διαθέσιμο(α) προίον(τα) προς πώληση θα σας αποσταλόυν τα διαθεσιμά και τα υπόλοιπα θα καταχωρυθούν ως Back Order
  • Ext 114

    Outdoor 14 dBi Directional Patch Antenna PDF
    Υπάρχουν 0 διαθέσιμο(α) προίον(τα) προς πώληση θα σας αποσταλόυν τα διαθεσιμά και τα υπόλοιπα θα καταχωρυθούν ως Back Order
  • Outdoor AP Enclosure

    Wide range of temperature from 50°C to -20°C, IPX5 waterproof , UV stabilized plastic PDF
    Υπάρχουν 9 διαθέσιμο(α) προίον(τα) προς πώληση θα σας αποσταλόυν τα διαθεσιμά και τα υπόλοιπα θα καταχωρυθούν ως Back Order
  • Polemounting Kit for Outdoor AP Enclosure

    ZYXEL ACCESSORY ZZ0103F, POLE MOUNTING KIT FOR OUTDOOR AP ENCLOS PDF
    Υπάρχουν 6 διαθέσιμο(α) προίον(τα) προς πώληση θα σας αποσταλόυν τα διαθεσιμά και τα υπόλοιπα θα καταχωρυθούν ως Back Order